Yurtdışından Başvurarak Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ? - Vietnamavize.com

Yurtdışından Başvurarak Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

yurdışından başvurarak vietnam vizesi almak
yurtdışından başvurarak vietnam vizesi nasıl alınır?


Vietnam vizesi ücreti 100 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem

Önce Vize, Sonra Ödeme
Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Yurtdışından başvurarak vietnam vizesi nasıl alınır? sorusu kafaları karıştıran bir durum. Bu konuya açıklık getirmek istedik. Vietnam vizesi sanıldığının aksine alınması oldukça kolay hatta dünyanın en kolay vizesi diyebiliriz. Sadece dikkat etmeniz gereken husus, nereden kim aracılığıyla temin ettiğiniz.Online vietnam vizesi alabilmeniz için sadece Türkiye’de bulunmanız gerekmez. Dünya’nın neresinde olursanız olun Vietnam vizesi’ni temin edebilirsiniz. Vietnam vizesi 2019 yılında aşağıdaki prosedürle alınmaktadır.

Yurtdışından Vietnam Vizesine Başvurmak

Yurtdışından Vietnam vizesi için başvuru yapabilirsiniz. Ancak konsolosluğa gittiğinizde sizden Vietnam C1 belgesi diye bir belgenin gerekliliğinden bahsedecekler. C1 belgesi sadece Vietnam’da bulunan yerel bir seyahat acentesi tarafından temin edilebilen, vize onay mektubu olarak da geçen vizenizin onaylandığını taahhüt eden bir belgedir.

Vietnam c1 Belgesi nasıl alınır ?

Vietnam belgesini bize başvurarak temin edebilirsiniz. Vietnamavize.com olarak 2016 yılından beri Türk ve yabancı ülke vatandaşları için Vietnam vizesi temin ediyoruz. Bize aşağıdaki iletim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Başvuru için gerekli evraklar ;

  • Sadece pasaportuzun ilk sayfasının görüntüsü
  • Uçak bileti rezervasyonlarınız (Kesin olarak alınmasına gerek yok)

Vietnam C1 Belgesi başvuru süreci nasıl işliyor ?

Bize evraklarınızı mail veya whatsapp aracılığıyla iletiyorsunuz. Ardından ortalama 7-10 iş günü içinde size dijital ortamda Vietnam C1 Belgenizi (Vize onay mektubu) iletiyoruz.Bu sebeple dünyanın neresinde olduğunuzun bir önemi yok.Bu belgenin aslınq ihtiyacınız olmuyor. Belge’nin aslı giriş yapacağınız havalimanına gönderiliyor.

Vietnam Vizesi’ni havalimanında nasıl alabilirim ?

Size iletmiş olduğumuz Vietnam C1 belgesi’nin çıktısını almanız kafi. Bununla birlikte 2 adet “4×6” biyometrik fotoğraf bulunduruyorsunuz. Havalimanında vardığınızda pasaport öncesi vize ofisine gidiyorsunuz, sizden pasaportunuzu, c1 belgenizi, 2 adet biyometrik fotoğraf talep ediliyor ve orda basit bir form doldurtuyorlar size. Bu formu siz gitmeden biz tarafınıza iletiyoruz. Hali hazırda orda vakit kaybetmemiş oluyorsunuz. Son olarak 25 usd vize işleme ücreti talep ediyorlar ve ortalama 15 dakika içinde vizenizi pasaportunuza işliyorlar, ardından da sorunsuz bir şekilde Vietnam’a giriş yapıyorsunuz.

Vietnam vizesi ücreti nedir ?

Vietnam vizesi ücreti ; tek girişli : 100 usd, çift girişli : 120 usd, express başvuru (5 iş günü) : 160 usd‘dir. Ödemenizi belge çıktıktan sonra gerçekleştirirsiniz. Ayrıca konsolosluğu arayarak belgenin geçerliliğini teyit edebilirsiniz.

Konsolosluk aracılığıyla Vietnam Vizesini Almak

Vizenizi bastırmanın tek yolu havalimanında almak değil. Arzu ederseniz herhangi bir ülkedeki Vietnam konsolosluğu aracılığıyla da vizenizi alabilirsiniz. Vietnam C1 Belgeniz çıktıktan sonra bize Vietnam vizenizi hangi konsolosluk aracılığıyla işleteceğinizi bildiriyorsunuz, bizde ilgili konsolosluğa Vizenizi orada bastıracağınıza dair bir bilgilendirme fax’ı çektiriyoruz. Ardından C1 belgeniz ile oraya giderek vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz. Burada vizenizi işlettikten sonra arzu ederseniz Vietnam’a karayolu ile de giriş yapabiliyorsunuz.

Tayland’dan Vietnam Vizesi Almak

Taylanddan vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Kamboçya’dan Vietnam Vizesi Almak

Kamboçyadan vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Laos’tan Vietnam Vizesi Almak

Laostan vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Çin’den Vietnam Vizesi Almak

Çinden vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Almanya’dan Vietnam Vizesi Almak

Almanyadan vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Avustralya’dan Vietnam Vizesi Almak

Avustralyadan vietnam vizesi nasıl alınır ? ; Direk konsolosluk aracılığıyla başvuru yapamıyorsunuz. Öncelikle bizim aracılığımızla vietnam c1 belgesi (vize onay mektubu) temin etmeniz gerekiyor. Belgeniz çıktıktan sonra üstte belirttiğimiz şekilde konsolosluk aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Yurtdışından Başvurarak Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?” üzerine 5 görüş

  1. eşim iran vatandaşı onun için de başvuru yapmak istiyoruz bu konuda yardımcı oluyor musunuz ?

  2. isviçrede yaşıyoruz. burdaki konsolosluğa gittik fakat vize onay mektubu temin etmemiz gerektiği söylendi. yardımcı olmanızı rica edeceğim

  3. avusturyada yaşıyorum. online olarak vietnam vizesi almak istiyorum. yardımcı olur musunuz ?

    1. tabi medet bey. +90 541 210 20 20 tel / whatsapp numarasından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön