Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ? - Online Başvuru - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi nasıl alınır ? Aşağıdaki adımları izleyerek online olarak, ön ödeme yapmadan vietnam vizenizi kolay ve garantili bir şekilde alabilirsiniz.İnternet üzerinde Vietnam vize istiyor mu ?, Vietnam vizesi konusunda oldukça spekülasyon ve olumsuz yorumlar mevcuttur. Endişe etmenize hiç gerek yok. Biz Vietnamavize.com olarak vietnam vize başvurularınızı kolay ve garantili bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Tüm işlemlerimiz resmi ve faturalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Adım Adım Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Önce Vize, Sonra Ödeme! %100 Garantili

Gerekli süre: 10 gün

Vietnam vizesi sadece 100 USD! Önce vize, Sonra ödeme. Tel /Whatsapp : +90 541 210 20 20 veya vietnamavize@gmail.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1. Online Başvuru

  Vietnam vizesi için dünyanın neresinde olduğunuzun bir önemi yok. Sadece pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı Whatsapp veya Mail aracılığıyla bize iletmeniz yeterli. Eğer uçak biletleriniz yoksa bize Vietnam’a giriş – çıkış tarihlerinizi bildiriyorsunuz, biz sizin adınıza göstermelik uçak bileti rezervasyonu oluşturarak başvurunuzu gerçekleştiriyoruz.

 2. Başvuru Süreci ve Vize Onay Mektubunuzun Gelmesi

  Biz vietnam vize başvurunuzu, Vietnam’da bulunan firmamız aracılığıyla Göç İdaresine iletiyoruz. Ortalama 7-10 iş günü içinde Vize onay mektubunuz (C1 Belgesi) mail ortamında tarafımıza geliyor ve biz de size iletiyoruz. Bu belgenin aslına ihtiyacınız yok, size ilettiğimiz belgenin kopyası yeterli. Bu belge sizin vizenizin onaylandığını taahhüt eder ve geriye sadece vietnam vizenizi pasaportunuza işletmesi kalır. Bu işlemi havalimanında sorunsuz ve risksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

 3. Ödeme İşlemi

  Önceden de belirttiğimiz gibi ödemenizi belgeniz çıktıktan sonra hatta arzu ederseniz konsolosluğu arayarak belgenin geçerliliğini teyit ettikten sonra gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemini tercihinize göre Havale / Eft / Kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi online pos üzerinden 3D olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 4. Vietnam Vizenizin Havalimanında Pasaporta İşlenmesi

  Check’in işlemi esnasında vize onay mektubunuzu göstererek sorunsuz bir şekilde uçağa binersiniz ve Vietnam’a vardığınızda sizi havalimanında pasaport kontrolü öncesi vize ofisi karşılar. Vize ofisindeki yetkililere hali hazırda çıktısını almış olduğunuz vize onay mektubunuzun çıktısını, 2 adet biyometrik fotoğraf, orda dolduracağınız basit bir form ve 25 usd vize işleme ücretini teslim ettikten sonra ortalama 15-20 dakika için vizeniz pasaportunuza işlenir ve siz de sorunsuz bir şekilde pasaport kontrolüne geçip, ülkeye sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Ücreti Nedir ?

Tek Girişli (26 Günlük) : Başvuru süresi 7-10 iş günüdür.100 USD
Çoklu Girişli (26 Günlük) : Başvuru süresi 7-10 iş günüdür. 120 USD
Ekspres (26 Günlük) : Başvuru süresi 5 iş günüdür. 160 USD
Önemli Uyarı : Başvurunuz işleme alındıktan sonra tarih değişikliği ve iptal işlemi yapılamamaktadır. Tarih değişikliği durumunda yeni bir maliyetle yeni bir başvuru yapılır.Seyahat iptali söz konusu olduğunda ise bu durum yolcu sorumluluğundadır ve vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekir.
Müşterilerimizden bu hususları göz önünde bulundurarak başvuru yapmalarını rica ederiz.

İletişim bilgilerimiz :

Mail: vietnamavize@gmail.com

Telefon & Whatsapp :  +90 541 210 20 20

Dilerseniz iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Kimler Tavsiye Etmiş ?

 • Gezgin – youtuber Berkoo youtube kanalında vietnam vizesi deneyiminden bahsetmiş. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Gezgin – youtuber  Yırtık Pantolon youtube kanalında aracılığımızla nasıl vize aldığından bahsetmiş İlgili videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Fenomen çift Sahildeki Ev aracılığımızla almış oldukları vietnam vizesi deneyiminden bahsetmişler. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Gezgin – youtuber  Yağmur Arat  blog yazısında vietnam vizesi deneyiminden bahsetmiş. Buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
 • Gezgin – youtuber  İbrahim Akyüz de youtube kanalında aracılığımızla nasıl vize aldığından bahsetmiş. Videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Vietnam Kareleri

İnstagram hesabımızı takip ederek, aracılığımızla Vietnam’a girmiş müşterilerimizin Vietnam’dan bizimle paylaşmış olduğu kareleri görebilirsiniz.

@vietnamavize Instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz

Vietnam Vizesi ile ilgili merak edilenler

Evraksız vietnam vizesi almak mümkün mü ?

Evet evraksız vize mümkün. Sadece pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı sunmanız kafi başvuru için.

Uçak biletini vize çıkmadan önce almak istemiyorum. Sadece rezervasyon sunsam yeterli midir ? Ya da bunu bizim adımıza siz yapıyor musunuz ?

Uçak biletlerinizi almak gibi bir zorunluluğunuz yok. Başvuru esnasında göstermelik bir uçak bileti rezervasyonu da sunabiliyoruz. Bu rezervasyonu sizin için biz de yapabiliyoruz.

Vietnam c1 belgesi temin ettikten sonra havalimanında herhangi bir sorunla karşılaşma riskimiz var mıdır ? Orda ne yapmamız gerekiyor ?

Hayır yok. Bunun nedeni, çıkan c1 belgeniz sizin vizenizin onaylandığını taahhüt eder. Geriye sadece vizenizi pasaportunuza işletmesi kalır. Arzu ederseniz burdaki konsolosluk aracılığıyla da bastırabilirsiniz vizenizi fakat 110 usd gibi bir miktar talep ettikleri için bizden bu belgeyi temin edenler çoğunluklu olarak vizelerini Vietnam’da havalimanında bastırmayı tercih ediyorlar. Havalimanına vardığınızda pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var. Orda pasaportunuzu, vize onay mektubunuzu ve 2 adet biyometrik (4×6) fotoğrafınızı  teslim ediyorsunuz. Bir de vietnam vize başvuru formu dolduruyorsunuz. Yoğunluğa göre değişmekle birlikte ortalama 15-20 dakika içerisinde adınız sesleniliyor ve vizeniz pasaportunuzla birlikte teslim ediliyor.

Vietnam’da en fazla kaç gün kalabiliyoruz ? Kalış süresini uzatma imkanımız var mı ?

Vietnam Türk vatandaşlarına en fazla 22 gün kalış süresi imkanı tanıyor. Maalesef kalış süresini siz ülke içindeyken uzatamıyorsunuz. Ülkeden çıkış yapıp yeni bir vize başvurusu yapmanız gerekiyor. Ardından tekrar Vietnam’a girebilirsiniz.

Çoklu girişli vize almak mümkün mü, fiyatı nedir ?

Tabi mümkün. Ama bu durumda da yine maksimum 22 gün kalış süresi veriyorlar. Fiyatı 120 usd ve havalimanında 50 usd bastırma ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Acil vize başvurusu yapmak istesem kaç günde çıkar ?

Acil vietnam vizesi başvuruları 4 iş gününde sonuçlanmaktadır.

Karayolu ile girmek istesem Vize onay mektubu ile sınırda vizemi işletebilir miyim?

Karayolu ile giriş yapmak isterseniz vizenizi sınırda işletemiyorsunuz. Daha önceden konsolosluk aracılığıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor bu işlemi.

Vietnam vizesi nasıl alınır ? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Ayrıca Vietnam yemekleri, Vietnam gezilecek yerler, Ho Chi Minh gezi rehberi, Hanoi gezi rehberi, Vietnam vizesi fotoğraf ölçüleri yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Vietnam vizesi 2023 yılında da aynı prosedürle alınmaya devam etmektedir. Online vietnam vizesi başvurusu yaparak vizenizi alabilirsiniz. Vietnam vizesi ücreti de 2023 yılı için aynıdır.

Summary

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?” üzerine 142 görüş

 1. merhaba arif bey, tabiki c1 belgesini kullanarak ülkeye giriş yapabilirsiniz. yalnız hava yolu ile girmeniz gerekiyor. çünkü vizenizi havaalanında alacaksınız.

 2. 1 haziranda vietnama gideceğim, c1 belgesi için şimdi başvuru yapsam o zamana yetişir mi ? ve ücreti ne kadar ?

  1. merhaba elif hanım, evet yetişir. maksimum 10 gün içinde c1 belgeniz hazır olur.

 3. c1 belgesi ile atatürk havalimanından rahatlıklıkla geçebilirmiyim problem olur mu ?

  1. merhaba hakan bey, evet c1 belgesi ile sorunsuz bir şekilde vietnama uçabilirsiniz.

  1. merhaba nurşen hanım,
   elinizde vize onay mektubunuz olduktan olduktan sonra hiç bir riskiniz yok. sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.

  2. merhaba kara sinirinda vizemizi pasaportumuza isletemiyor muyuz ? biz kambocyadan vietnama gecmek istiyoruz. bu konuda nasil hareket etmemiz gerekir, yardiminizi rica ediyoruz

 4. Merhaba ben C1 vizesi almak istiyorum fakat Otel Rezervasyonu yapmak istemiyorum en fazla 2 hafta kalacak bana vize çıkar mı amacim turist olarak gezmek şimdiden teşekkür ederim

  1. şu ana kadar olumsuz sonuç almadık, başvurularda. sorunsuz bir şekilde alabiliriz vize onay mektubunuzu.

 5. çok teşekkür ederim. herşey için, sorunsuz bir şekidle giriş yaptım herşey bahsettiğiniz gibi kolay oldu!! 🙂

 6. harikasınız. sizden aldığımız vize onay mektubuyla sadece 10 dk bekleyerek aldık vizemizi. 2 adet biyometrik fotoğraf ve 25 usd teslim ettik. bir form doldurduk ve sorunsuzca girdik.

 7. Merhabalar. Size ödeyeceğimiz tutar haricinde havaalanında herhangi bir vize ücreti ödeyecekmiyiz?

 8. merhabalar, teşekkürlerimizi sunuyoruz. gitmeden önce endişeliydik kapıda kalır mıyız acaba, sorun yaşar mıyız diyerekten ama sanırım 9-10 dk sürdü vize işlemlerimiz kapıda direk pasaport kontrolüne geçtik. sadece pasaport kontrolünde biraz yoğunluk vardı orda bekledik biraz ortalama 30 dk da ülkeye girmiş olduk. o kadar da olsun 🙂 çok teşekkürler tekrardan yardımlarınız için.

 9. ibrahim bey çok teşekkürler. şuan vietnamdayız vietnamdan selamlar size 🙂 ilginiz için gerçekten minnettarız. tavsiyeniz üzere aldığımız turlara katıldık bile. özellikle mekong delta ve nehir pazarlarına bayıldım.. ve chu chi tünellerini de görmek özellikle tarihe meraklı birisi olarak çok ilgimi çekti. çok iyi vakit geçirmeye başladık şimdiden.. çok sağolun..

  1. memnun kaldığınıza çok sevindik melek hanım 🙂 iyi seyahatler dilerim size

   1. Selamlar.. Kısmet ise bu sene Vietnam düşünüyorum. YouTube nereye baksam sizi öneriyorlar.. Bir sorum var sadece vize süresi siz aldığınız andan itibaren mi gecerli yoksa Vietnama girdiğimiz andan itibaren mi.. 25 gün deniliyor.. En az 24 gün kalmak istiyorum o yüzden sordum.. Tşk şimdiden.

 10. ibrahim beeey 🙂 çok teşekkürler herşeyin için. eşim de kendi adına çok teşekkür ediyor, ne sorduysak cevapladınız yardımcı oldunuz vietnamla alakalı sorunsuz da giriş yaptık. allah razı olsun ne diyeyim unutulmaz anılar yaşadık vietnamda çok güzeldi çook

 11. bugün giriş yaptık. ellerinize sağlık, dakika tuttum işimiz 7 dakikada halloldu havaalanında, ben bu kadar kolay hallolacağını düşünmemiştim 2-3 saat beklerim diyordum. şuan hoteldeyiz 🙂 teşekkür ederiz çok.

 12. ibrahim bey vietnamdan sevgiler 🙂 şuan hanoideyiz, hoan kiem civarında konaklıyoruz. harika bir ambiyans.. ne desem bilemedim. çok sevdik biz burayı şimdiden… çok teşekkür ederiz herşey için

 13. süpersiniz. çok teşekkürler.. express ve ve fast track hizmeti aldım kendilerinden. hiç birşeyle uğraşmadım, beni karşılayan arkadaş herşeyimle ilgilendi 5 dk da halletti tüm işlerimi girdim ülkeye.. sağolun

 14. 3 iş günü express vize aldım, acil girmem gerekiyordu. Bana vad ettikleri gün ve saatte elimde oldu belge. Çok teşekkürler.

 15. vietnam vizesini gerçekten çok kolay bir şekilde aldım. elinze sağlık, gerçekten çok ilgilendiniz. yılmadan tüm sorularıma cevap verdiniz 🙂 çok teşekkürler.

 16. ibrahim bey, yardımlarınız için çok teşekkürler 🙂 vietnam’a girdik çoktan yarın ayrılıyoruz bile. herşey sorunsuz gerçekleşti. emeğinize sağlık.

 17. Ibrahim bey yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Herşey dediğiniz gibi gerçekleşti. Sorularım ve endişelerimle sizi fazlasıyla yıldırdım ama sabırla cevapladınız ve yardımcı oldunuz.. Eksik olmayın.. Teşekkürler tekrardan

 18. biz tayland’dan vietnama kara yoluyla geçmek istiyoruz. bu belgeyi aldıktan sonra vizemizi kara sınırında alabilir miyiz ?

  1. şadan hanım merhaba, vizenizi kara sınırında alabilmeniz için önceden vizenizi pasaportunuza işletmeniz gerekiyor. bu işlem için de bize hangi konsolosluk aracılığıyla bastırmak istiyorsanız bize bildiriyorsunuz. göç idaresinden o konsolosluğa bu konuyla alakalı bir bilgilendirme fax’ı çekiliyor. siz de gidip vizenizi işlettikten sonra artık sorunsuz bir şekilde kara yoluyla geçiş yapabiliyorsunuz.

 19. Merhaba iyi günler efendim. Ben 23 Aralık 2018 -5 Ocak 2019 tarihleri arasında Vietnam’a seyahat etmeyi düşünüyorum. 2019 senesi de dahil olduğu için prosedür değişir mi ? bir de uçak bileti ve hotel rezervasyonunu ne zaman yapmam lazım( en uygun tarih) Şu an Çek cumhuriyeti’ndeyim. Prag havaalanında sıkıntı yaşayabilirmiyim?

  1. Fatih bey, merhaba. Herhangi bir şekilde prosedür değişme durumu olmaz. Şimdiden bile başvuru yapabiliriz arzu ederseniz. Uçak bileti rezervasyonu ve pasaportunuzun görüntüsü kafi. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

 20. bugün vietnama indik, 5 dk lık beklemenin ardından vizemizi bastıp verdiler. pasaport kontrolünde de çok sıra yoktu.. direk vurdular mühümürüzü geçtik.çok teşekkür ederiz herşey için.

 21. İbrahim bey öncelikle dürüstlüğünüz için teşekkür etmek istiyorum. 6 kişiydik, 4 kişi yeşil pasaporta sahipti. Sizden önce görüştüğümüz acente bize yeşil pasaportlar için de vize gerektiğini söylemişti ve kişi başı da 300 usd para talep etmişti. Siz bizi uyarmasaydınız yeşil pasaportlar için de vize alacak ve gereksiz bir masraf yapmış olacaktık. Sizden sadece 2 kişi için vize onay mektubu aldık ve vietnama gittik. Sorunsuz bir şekilde de giriş yaptık.Yeşil pasaport sahibi arkadaşlarımız vize gerekmeksizin sorunsuz bir şekilde pasaport kontrolünden geçtiler.. Çok teşekkürler…

  1. ahmet bey, rica ederim. sadece işimizi yapmaya çalışıyoruz. uyarınız için ayrıca teşekkürler. haklısınız bu tarz kişiler mevcut.

 22. bu kadar kolaymıymış ya vietnam vizesi 🙂 valla affedin beni ibrahim bey çok pimpirikli biriyim. başınızı nasıl şişirdim.. yok sorun olur mu yok kapıda bırakırlar mı bizi.. sabrınıza hayranım şuan ) çok kolay girdik dün gece. sırada yoktu biraz hemen hallettiler işimizi. gönül borcu olarak buraya yazmak istedim çok sağolun tekrardan

 23. Merhaba, 20 kasımda vietnam’a gitmek istiyoruz eşimle ama aklımda bazı soru işaretleri var. kapıda vize almak riskli olur mu ?

  1. eren bey, kapıda vize almak kesinlikle güvenli.sizin için temin ettiğimiz belgenin ismi visa approval letter (vize onay mektubu). yani onaylanmış bir vizenizi kapıda alıyorsunuz bu belgeyle. oraya gittiğinizde yeni bir vize başvurusu yapmıyorsunuz. sizden talep ettikleri sadece 2 adet biyometrik fotoğraf ve 25 usd. sizi reddedebilecekleri herhangi bir evrak talep etmiyorlar yani. içiniz rahat olsun, 1.5 yıldır başvuru yapıyoruz, bu süre içerisinde bir çok kişi aracılığımızla vietnam’a sorunsuz bir şekilde girdi.

 24. Merhaba, Dün itibariyle Hanoi’ye girişimizi yaptık. Kapıda hiç bir sorunla karşılaşmadık. Çok kısa sürede vizemizi bastılar ve pasaport kontrolüne geçtik. Çok fazla sıra da yoktu şansımıza.Tüm yardımlarınız için teşekkür ederiz. Saygılar

 25. İbrahim bey, öncelikle nezaketiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Kapıda hiç bir sorun yaşamadan vizemizi aldık ve girdik. Daha da ötesi gelmeden önce araştırmalarımızda çok faiş tur fiyatı teklifleri almıştık. Ama tavsiye ettiğiniz firma aracılığıyla çok uygun fiyatlara turlarımızı gerçekleştirdik. Eksik olmayın.

 26. Sorunsuz bir şekilde hanoiye indik. Yılbaşı olduğu için biraz yoğunluk vardı ama sorun değil.. Sorunsuz bir şekilde vizemizi pasaportumza işlettik. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

 27. Merhabalar, Vietnam vizesi 2019 yılında da aynı yöntemle mi alınmaktadır ?

  1. Evet Canan hanım, Vietnam vizesi 2019 yılında da aynı yöntemle alınmaktadır

 28. valla sayenizde vietnam’ı görmüştük olduk. çok teşekkürler. başta biraz işkilliydim açıkcası kapıda sürekli sorun yaşarmıyız düşüncesi vardı. ama çok kolay olduğunu görünce onca bizi ikna ettiğiniz süre aklıma geldi. işinizi gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz ibrahim bey. çok teşekkür ederiz herşey için.

 29. İbrahim bey, giriş başarılı! Çok teşekkürler. 5 dk bile sürmedi :=) Hemen seslendiler, 25 usd yi ödedik ve pasaport kontrolüne geçtik. Bir ton kafa patlatmıştık vietnam vizesi için boşaymış. Emeğinize sağlık

 30. merhabalar! bir sorum olacaktı, mart ayı sonunda bir vietnam gezisi planlıyoruz ama.vietnam vizesi 2019 yılında da aynı şekilde mi alınıyor acaba? eğer öyleyse başvuru yapmak istiyoruz. ne kadar zaman önce başvuruda bulunmalıyız ? yardımcı olursanız sevinirim.

  1. merhaba erdem bey, evet vietnam vizesi 2019 yılında da aynı yöntemle alınmaktadır. en az 15 gün önceden başvuru yapabilirsiniz.

 31. Vietnamdayız! Çok teşekkür ederiz emeğiniz için. Burası harika. Daha önce görmeyi isterdim fakat nasip bu güneymiş.

 32. Ibrahim bey merhaba, tüm yardimlariniz icin tesekkur ederim. Vizemi kapida sorunsuz bir sekilde aldim ve ülkeye giris yaptim. Çok tesekkurler tekrardan

 33. Girişimiz çok kolay oldu : ) Sadece biraz sıra vardı bekledik ama kalkıp vietnama gitmişiz olsun o kadar çok teşekkürler.

 34. Harikasınız. Elinize, yüreğinize sağlık. Usanmadan tüm sorularımı cevaplandırmıştınız. Biraz pimpirikli olduğum için kusura bakmayın. Ama hiç düşündüğüm gibi zor olmadı hemen aldık vizemizi geçtik.

 35. merhabalar, bir kaç sorum var olacaktı. vietnam vizesi temin etmek istiyoruz. 3 kişiyiz ben, eşim ve oğlum. yaklaşık 20 gün kalmayı planlıyoruz. kuzeyden güneye doğru bir gezinti planlıyoruz. fakat tarihlerimiz net değil. henüz uçak bileti rezervasyonu yaptırmadık. vietnam vizesi alabilmek için tarihlerimizin net olmasına gerek var mıdır ? en azından ülkeye giriş biletimizi alsak, çıkış biletimizi ordayken alsak olur mu ? cevabınızı bekliyor olacağım. teşekkürler şimdiden.

  1. Melih Bey, merhaba. Evet tarihleri belirtmemiz gerekiyor maalesef. En azından şöyle bir durum söz konusu, max 25 gün kalış süresi veriyorlar. Sizin için geçici bir rezervasyon sunup giriş yapacağınız en erken ve çıkış yapacağınız ihtimal en geç tarih için başvuru yaparız. Bu 25 gün içinde dilediğiniz tarihte giriş çıkış yaparsınız. Çıkış bileti almanız zorunlu değil ama en azından check-in işlemi esnasında geçici bir rezervasyonu yanınızda bulundurmanızda fayda var.

 36. merhaba , çalıştığım firmanın vietnamda da ofisi mevcut, ordan iş vizesi alıp 1 yıl kadar çalışmak istiyorum. yalnız öğrendim ki önceden turistik vize başvurusu yapıp orda vizemi almam gerekiyormuş. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 37. vietnamdan saygılar selamlar. herşey yolunda gitti ibrahim bey. çok teşekkür ederiz ilgi alakanız ve nezaketiniz için

 38. merhaba haziran ayında bir vietnam turumuz var. şimdiden vietnam vizesi için başvursak uygun mudur yoksa ? ne zaman başvurmalıyız ?

  1. Merhaba Orhan Bey, şimdiden başvuru yapabiliriz ya da en geç 1 ay önceden başvuru yaparsak sizin için daha sağlıklı olur.

  1. Tabi ki oluruz. +90 541 210 20 20 Whatsapp/Tel destek hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 39. bugün girişimiz çok kolay oldu ibrahim bey. sizin de başınız ağrıttık şu trump olaylarından sonra ama elinizde değildi biliyoruz. ama yılmadan her defasında cevap verdiniz ve söz verdiğiniz günde ilettiniz belgemizi. harikasınız.

 40. dün girişimizi yaptık 🙂 çok bekleriz diyordum ama dediğiniz gibi 20 dk da halloldu işimiz. çok teşekkür ederiz.

 41. harikasınız. bu zor dönemde bile sorunsuz bir şekilde c1 belgemizi temin ettiniz ve kolay bir şekilde vizemizi almamızı sağladınız. çok teşekkür ederim.

 42. tüm bloglar sizi tavsiye ediyor. biz de vietnam vize başvurusu yapmak istiyoruz. 7 kişilik bir gurubuz yardımcı olur musunuz *

 43. merhaba 2 ay sonra vietnama gitmeyi düşünüyoruz. yardımınızı rica ediyoruz 🙂

 44. süpersiniz. süper.. vietnamdayız. bu zamana kadar uzak doğu asyaya gelip de vietnam’ı neden es geçmişiz kendime kızıyorum. burası harika, herkese tavsiye ediyorum.

 45. İbrahim bey vize için teşekkürler. Sorunsuz olarak vietnama girişimizi yaptık. Gönül borcu olarak buraya yorum yapmak istedim.

 46. vietnam vizemizi kapıda sorunsuz bir şekilde bastırdık ve girişi yaptık. çok teşekkürler .

 47. elinize sağlık. ne kadar teşekkür etsem az. çok meşgul ediyordu bu vietnam olayı bi de hassasım bu konularda sıkıntı çıkar mı çıkma mı vs derken çok kolay bir şekilde aldık vizemizi ve vietnama giriş yaptık. hayırlı işleriniz olsun ibrahim bey

 48. valla binbir soru işaretiyle gittik vietnama. sıkıntı çıkar mı eder mi . biliyorsunuz çok pimpirikli davrandık sizi de yorduk biraz ama bi nebze af mahiyetinde buraya yazmak istedim referans olarak. herşey için çok sağolun. çok kolay bir şekilde giriş yaptık ve vietnamda herşey çok güzeldi.

 49. tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim ibrahim bey. çok ilgiliydiniz. çok sağolun herşey için 🙂

 50. merhabalar, vietnama vize almak istiyoruz. 4 kişiyiz yardımcı olabilirseniz seviniriz.

 51. çok teşekkür ederiz ibrahim bey gerçekten. 15 dk lık bir vize işleme sürecinin ardından sorunsuz bir şekilde vizemizi aldık ve vietnam’a giriş yaptık.

 52. ne vaad ettiyseniz süreç o şekilde ilerledi ibrahim bey. çok teşekkür ederiz emeğiniz için.

 53. ibrahim bey, çok teşekkür ederiz herşey için. uzun zamandır yazmak istiyordum aklıma geldi yazayım dedim. herşey sorunsuz geçti vietnamda çok da beğendik. sizin de söylediğiniz gibi gerçekten görülmesi gereken bir ülke. inanılmaz bir kültür ve doğa..

  1. merhaba emre bey, hayır sadece 1 kere 25 gün kalış hakkına sahipsiniz.

 54. hangi siteye girsek siz çıkıyorsunuz tavsiye olarak gerçekten tebrik ederim işinizi. tarihlerimizi netleştirmeye çalışıyoruz. çok kısa zamanda yazacağım size

  saygılar
  erdem taluy

  1. yardimlariniz icin tesekkurlerimi sunuyorum. sayenizde vietnami gormus olduk. bu kadar kolay vize alabilecegimizi bilseydik daha onceden plan yapardik. vietmam vizesi tam bir muallaktaydi bizim icin yapilan olumsuz yorumlardan sonra…

 55. muhteşemsiniz. herşey söylediğiniz gibi gerçekleşti. çok kolay bir şekilde aldık vietnam vizemizi. sağolun, var olun 🙂

 56. merhaba ibrahim bey, guven konusunda size son ana kadar yarattigim.tedirginlikten dolayi ozur dilerim :))) tum nezaketinizle verdiginiz cevaplardan oturu de tesekkur ederim. hic bir sorun yasamadan gldik vietnama. bugun 3. gunumuz ve burasi inanilmaz guzel. sadece yemeklerle aramiz pek iyi degil.:))) ama onu da hallediyoruz bir sekilde. hersey icin tesekkurler tekrardan

 57. ibrahim bey emeğinize sağlık. çok teşekkür ederiz herşey sorunsuz gerçekleşti

 58. mart ayında vietnam vizesi başvurumuz olacak, arada kamboçyaya geçmek istiyoruz. çoklu vize başvurusu yapabiliriz değil mi ?

 59. şu lanet olası pandemi bitse de bizde vietnam’ı ziyaret edebilsek. planımız şubat ayı içindi maalesef iptal etmek zorunda kalmıştık.. hevesimiz kursağımızda kaldı

 60. merhabalar ibrahim bey. biz daha önce aracılığınızla vize almıştık. tekrardan vietnam’a gitmek istiyoruz ama son durum nedir acaba? vietnam’ın covid hususunda oldukça katı olduğunu duyduk. şuanda turistik vize başvuruları aktif mi ? değilse en erken ne zaman başvuru yapabiliriz ? bu konuda bize bilgi verebilirseniz seviniriz. çok teşekkürler

  1. Merhabalar Ertuğrul Bey, maalesef şuanda net bir tarih yok, halen belirsizliğini koruyor durum. Bir gelişme olduğunda mutlaka bilgilendirme yapacağız.

 61. lanet olası pandemi ya ne hallere düşürdü bizleri,, yıllardır hayalimizdi vietnama gitmek tam gidicez pandemi patladı nasıl basiretsizliktir arkadaş:)) umarım atlatırız şu sürecide tekrardan bir plan yapabiliriz.. bu arada son durum nedir acaba bilgilendirir misiniz lütfen

  1. Merhaba Rıdvan Bey, maalesef korona virüs dolayısıyla vize başvuruları 2020 mart ayından beri kapalı. Bizim de arzumuz en kısa sürede başvuruların açılması yönünde fakat biraz daha sabretmemiz gerekecek.

    1. Merhaba Arif Bey, yapabilirsiniz fakat vizenizi pasaportunuza daha önceden konsolosluk aracılığıyla işletmeniz gerekmektedir. Aksi durumda kapıda vize almanız mümkün değil. Detaylı bilgi için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 62. desteğiniz için çok teşekkür ederiz. vize onay mektubumuz 10 gün içinde ulaştı daha sonrasında vietnam’a uçtuk ve kapıda vizemizi basitce aldık. 10/10 hizmet tavsiye ediyorum herkese.

  1. Rica ederiz Eda Hanım. Nazik yorumunuz için teşekkürler. Tekrardan görüşmek üzere 🙂

 63. Ibrahim bey tum desteginiz icin cok tesekkurler. Almanyada yasiyoruz, burdaki konsolosluga gittigimizde hic bir sekilde yardimci olmadilar. Sagolsun ibrahim bey vize onay mektubu temin etti bizim icin ve konsoloslukla muhatap olmadan direk kapida aldik vizemizi. Sagolun var olun tekrardan …

 64. hizmetiniz için çok tşkler. vietnam bizim için unutulmaz bir deneyim oldu. bilmiyorum tekrar ziyaret etmek nasip olur mu ama çok isterim. görüşmek üzere, hayırlı işler.

 65. merhaba, haziran ayında bir seyahatimiz var. vize olduğunu bilmediğimiz için biletleri de almıştık bulunduk. vietnam vize başvurusu yapmak istiyoruz. vietnama vize başvuru için hangi evraklar gerekiyor ? sadece pasaport ilk sayfa görüntüsü ve biletlerin kafi olduğunu söylemişsiniz. eğer öyleyse hemen iletebiliriz başvurumuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön