Vietnam Vizesi Karayolu ile Girişlerde Nasıl Alınır ? - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi Karayolu ile Girişlerde Nasıl Alınır ?

Vietnam Vizesi Karayolu

vietnam vizesi karayolu
vietnam vizesi karayolu

Vietnam vizesi karayolu ile girişlerde nasıl alınır ? sorusu fazlasıyla tarafımıza gelen bir soru. Öncelikle vietnam vizesi için, vietnam c1 belgesi adında bir belge temin edilmesi gerekiyor. Bu belge Vietnam’da bulunan yerel bir seyahat acentesinin sizin Vietnam’a turistik amaçla gideceğinizi, belirtilen tarihler arasında da giriş-çıkış yapacağınızı taahhüt ederek göç idaresinden temin ettiği bir evraktır. Vizenizin onaylandığı anlamına gelir. Geriye sadece bu belgeyi bastırması kalır. Havayolu ile girişlerde Vietnam’a vardığınızda sadece bu temin ettiğiniz Vietnam C1 Belgesi’ni orada ibraz etmeniz ve pasaportunuz bastırmanız mümkün.

Ancak bu karayolu ile geçişlerde mümkün değil. Çünkü kara sınırında Vietnam vize vermemektedir. Bu nedenden dolayı vizenizi Vietnam’a gitmeden önce dünya üzerindeki herhangi bir konsolosluk aracılığıyla işletmeniz gerekmektedir. Bu süreçten şimdi tek tek bahsedelim. Öncelikle Vietnam C1 belgesini nasıl temin ediyoruz bir bakalım.

Vietnam vizesi ücreti 100 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem

Önce Vize, Sonra Ödeme

Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Vietnam C1 Belgesi Nasıl Alınır ?

Vietnam C1 belgesi, internet üzerinde bahsedildiği gibi temin etmesi zor bir belge değil. Bu belgeyi aracılığımızla güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Başvuru için; dünya’nın neresinde olduğunuzun bir önemi yok.Dünya’nın herhangi bir ülkesinden bize vietnam vizesi için online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için sadece, pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınız kafi. Bunları mail ortamında veya whatsapp aracılığıyla tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Başvuru süreci; başvurunuz tarafımızdan Vietnam’daki göç idaresine gerçekleştirilir. 7-10 iş günü içinde vietnam c1 belgeniz, diğer adıyla vize onay mektubunuz tarafımıza ulaşır ve ulaştığı gibi de mail ortamında size iletiriz.

Vietnam C1 Belgesi Ücreti Nedir ?

Vietnam C1 Belgesi ücreti, tekli girişlerde 100 USD, çoklu girişlerde 120USD’dir. Arzu edilirse çift girişli ve ekspress başvuru da gerçekleştirebilir.

Karayolu ile Girişlerde Vietnam Vizesi

Şimdi tekrardan bu konuya dönelim, Vietnam C1 belgemizi temin ettik ve Vietnam’a Karayolu ile girmek istiyoruz. Daha önce bahsettiğimiz gibi hali hazırda onaylanmış Vietnam vizemizi konsolosluk aracılığıyla pasaportumuza işletmemiz gerekiyor. Türkiye’deki konsolosluk bu işlem için 110 USD talep etmektedir. Diğer konsolosluklarda daha uygun fiyat olabilmektedir.

Havayolu ile Girişlerde Vietnam Vizesi

Bizden Vietnam C1 Belgesi’ni temin eden çoğu kişi, vizesini havalimanında almayı tercih ediyor. Bunun sebebi konsolosluk aracılığıyla vize işleme ücretinin gerçekten faiş olması. Vietnam Vizenizi havalimanında almak isterseniz vize işleme ücreti sadece 25 USD. Daha önce de bahsettiğimiz üzere konsolosluk ücreti 120 USD. Arada ciddi bir fark olduğu için müşterilerimiz genel olarak aradaki fark ile uçak bileti alıp, vizelerini havalimanında almayı tercih ediyorlar.

Not : Vietnam vizesi 2023 yılında da bu yöntemle temin edilmektedir.

Vietnam Vizesi Karayolu ile Girişlerde Nasıl Alınır ?” üzerine 2 görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön