Vietnam Vizesi Ekşi Sözlük Yorumları - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi Ekşi Sözlük Yorumları

Vietnam Vizesi Ekşi

vietnam vizesi ekşi
vietnam vizesi ekşi

Vietnam vizesi ekşi, kelimesi google’da oldukça popüler bir arama. Bunun sebebi ise insanların ekşi sözlükteki yazarların vietnam vizesi hakkında tecrübelerini merak etmeleriyle alakalıdır. Diğer bir sebebi de insanlar ekşi sözlükte görüşlerini objektif bir şekilde dile getirmeleridir. Bu sebeple bir yandan güvenilir kaynak niteliği taşımaktadır.

İnternet üzerinde vietnam vizesi ile alakalı bir çok bilgi kirliliği olduğundan. İnsanlar güvenilir bir kaynaktan bilgi almak istiyorlar. Bu sebeple vietnam vizesi ekşi sözlük yorumlarını önemsiyorlar.

Vietnam vizesi almak çok kolay!

Vietnam vizesi aslında sanıldığı ve ekşi sözlükte konuşulduğu gibi alınması aslında o kadar da zor değil. Bazı insanların bu konuda kötü deneyimler yaşamasının sebebi bilinçsiz hareket etmeleri. Vietnam vizesinin alımını zorlaştırmalarının sebebi aslında kendileri. Tayland, Kamboçya ve Laos üzerinden kolayca temin edebileceklerini düşünüyorlar. Bu konuda yanılıyorlar. Bu ülkelerde Türk vatandaşlarının vietnam vizesi temin edebilmesi oldukça zor. Bu sebeple güvenilir bir firma aracılığıyla bu işin gerçekleştirilmesi gerekir.

Vietnam vizenizi çok kolay ve garantili bir şekilde alıyoruz!

Vietnamavize.com olarak 2016’dan beri Türk vatandaşları için aralıksız olarak vietnam vizesi başvurusu yapıyoruz. Şu ana kadar yüzlerce başvuru yaptık ve tek bir olumsuz dönüş dahi almadık. Bu sebeple kendimizden emin bir şekilde söyleyebiliyoruz ki vizenizi %100 garantili olarak alıyoruz. Garantili almamızın sebebi anlaşmalı olduğumuz yerel bir seyahat acentesinin sizin adınıza göç idaresine belirli tarihler arasında giriş yapıp ardından da çıkış yapacağınızı taahhüt etmesi. Bu konuda firma üzerine belirli bir sorumluluk alıyor. Yani bu konuda taahhütte bulunduğu kişinin Vietnam’da olası bir problem yaratması veya ülkeden ayrılmaması bu firmanın da başını derde sokabilir. Bu sorumluluğun olması aynı zamanda bu işlemi kolay bir şekilde halledebilmelerini sağlıyor.

Vietnam vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir ?

Vietnam vizesi için gerekli evraklar ;

  • Pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü
  • Uçak bileti rezervasyonlarınız (Satın almanıza gerek yok)

Vietnam vize başvuru süreci nasıl işliyor ?

Bu iki belgeyi bize mail veya whatsapp aracılığıyla iletiyorsunuz. Başvurunuzu hemen gerçekleştiriyoruz. Ortalama 7 iş günü içinde de belgeniz tarafımıza ulaşıyor biz de aynı şekilde size bu belgeyi mail ortamında iletiyoruz. Bu belgenin adı Vietnam C1 Belgesi. ( Vize onay mektubu) Bu C1 Belgesinin çıktısını, 2 adet biyometrik fotoğraf ve 25 usd bulundurarak Vietnam’a uçuyorsunuz. Sonrasında havalimanında basit bir vietnam vize başvuru formu dolduruyorsunuz. Daha sonrasında bu size bahsettiğimiz gerekli evrakları ordaki vize yetkililerine teslim ediyorsunuz. 15-20 dk içinde vizenizi basıp veriyorlar. Sonrası da ver elini Vietnam!


Hemen ulaşın vietnam vizenizi kolay ve garantili bir şekilde alalım!
Mail: vietnamavize@gmail.com
Telefon & Whatsapp :  +90 541 210 20 20
Dilerseniz iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Ekşi Sözlük Yorumları” üzerine 8 görüş

  1. vietnama gitmek istiyoruz. 3 kişiyiz. bilgi almak istiyoruz yardımcı olur musunuz ?

  2. önümüzdeki ay vietnama gitmeyi planlıyoruz süreçle alakalı bilgi verebilirseniz sevinirim.

  3. Emeğiniz için teşekkürler İbrahim bey. Vietnamdayız. Keşif başlasın o zaman diyelim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Open chat