Vietnam Vizesi Almak Neden Zor ? - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi Almak Neden Zor ?

Vietnam vizesi gerçekten zor mu ?

vietnam vizesi almak zor mu
vietnam vizesi almak neden zor

Vietnam vizesi almak neden zor? sorusu çok sık olarak tarafımıza iletilmektedir. Vietnam vizesi almak zor değil aslında. Sadece biraz kısıtlayıcı şartları var. Bunun sebeplerinden bir tanesi Türkiye’nin Vietnam’ın belirlemiş olduğu riskli ülkeler kategorisinde bulunuyor olması. Bir diğeri de oraya giden Türk vatandaşlarının içerisinde bulunduğu bazı davranışlar. Oraya turist vizesiyle gidip kaçak olarak çalışma çabaları, vize süresinin bitmesine rağmen ülkeden ayrılmamaları gibi sebepler gösterilebilir.

Vietnam vizesi ücreti 100 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem

Önce Vize, Sonra Ödeme

Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Vietnam vizesini almanın en kolay yolu

Vietnam vizesini almanın en kolay yolu, vize onay mektubu ve diğer adıyla vietnam c1 belgesi temin etmek. Sizin için biz bu belgeyi garantili ve hızlı bir şekilde temin ediyoruz. Bize iletmeniz gereken belgeler ;

  • Pasaportunuzun görüntüsü
  • Uçak bileti rezervasyonları (kesin olarak alınmasına gerek yok)

Bu iki evrağı bize online olarak mail veya whatsapp aracılığıyla iletiyorsunuz. Sizin adınıza Vietnam’da bulunan göç idaresine başvuruda bulunuyoruz.Ortalama 7-10 iş günü içinde vize onay mektubunuz mail ortamında tarafımıza ulaşıyor ve biz de aynı şekilde size iletiyoruz. Bu
belgenin çıktısını almanız ve 2 adet biyometrik fotoğraf bulundurmanız kafi. Bu belgeyle sorunsuz bir şekilde check’in yapıp, uçağınıza biniyorsunuz sonrasın da Vietnam’a vardığınızda pasaport kontrolü öncesi, vize onay mektubunuz, 2 adet biyometrik fotoğraf ve 25 usd bastırma ücreti ödeyerek vizenizi bastırıp, pasaport kontrolünden de kolayca geçip Vietnam’a giriş yapıyorsunuz. Hoşgeldiniz! Bu kadar basit aslında vietnam vizesi almak.

Vietnam Vizesini havalimanında almak riskli mi ?

Hayır riskli değil. Çünkü sizin temin ettiğiniz vize onay mektubu, vizenizin onaylandığını taahhüt eder. Geriye sadece bastırması kalır. Arzu ederseniz vizenizi havalimanında arzu ederseniz de burdaki konsolosluk aracılığıyla temin ediyorsunuz. Havalimanında bastırma ücreti 25 usd iken, burdaki konsolosluk aracılığıyla bastırmak 110 usd. Bu tutar belge ücretinin dışında.

Vietnam vizesi ücreti nedir ?

Vietnam vizesi ücreti, vize onay mektubu (c1 belgesi) için bize 100 usd, havalimanında da 25 usd bastırma ödeme durumunuzda toplamda 125 usd’ye mal olmaktadır. Eğer burdaki konsolosluk aracılığıyla bastırmak isterseniz burda maliyet 200 usd civarı maliyet olmaktadır. Bu sebeptendir ki arada ciddi fark olduğu için bizden bu belgeyi temin eden herkes vizesini havalimanında almayı tercih ediyorlar.

Önce vize, sonra ödeme !

Ödemenizi belgeniz çıktıktan sonra yaparsınız. Kredi kartı / havale-eft seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Faturalı, resmi ve garantili bir şekilde işlem yapmaktayız.

Vietnam Vizesi Almak Neden Zor ?” için bir görüş

  1. vietnam vizesi başvurusu için neler yapmalıyız herhangi bir hesap döküm sigorta gibi şeyler gerekiyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön