Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ? - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi 2020 için de hala aynı prosedürler geçerlidir. Vietnam vizesi nasıl alınır ? konusu keşmekeş gibi görünmekle birlikte aslında göründüğü gibi zor değildir. Vietnam vizesi alabilmek için Vietnam vize onay mektubu adında bir belge temin etmenizgerekiyor. Bu belge Vietnam c1 belgesi olarak da geçmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus güvenilir bir firma aracılığıyla bu belgeyi temin etmeniz. Bu belgeyi bizim aracılığımızla güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

vietnam vizesi 2020
vietnam vizesi 2020

Vietnam vizesi ücreti 90 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem

Önce Vize, Sonra Ödeme

Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Vietnam C1 Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?

Vietnam vizesi 2020 için öncelikle vietnam c1 belgesi temin etmemiz gerekiyor yukarıda da belirttiğimiz gibi. Bu belge sizin Vietnam’a tamamen turistik amaçlı gideceğinizi başvuru yaparken belirtilen tarihlerde giriş-çıkış yapacağınızı taahhüt eden bir belgedir.

Vietnam c1 belgenizi aracılığımızla temin edebilirsiniz. Vietnamavize.com olarak 2016 yılından beri Türk vatandaşları için Vietnam Vizesi desteği vermekteyiz. Başvuru için sadece pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsünü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı whatsapp veya mail aracılığıyla iletebilirsiniz. Eğer uçak bileti rezervasyonunuz yoksa sizin adınıza biz göstermelik uçak bileti rezervasyonu ayarlayabiliyoruz, çok önemli bir husus değil. Sadece tarihlerinizi belirtmeniz yeterli oluyor.

Biz başvurunuzu Vietnam’daki göç idaresine gerçekleştiriyoruz. Ortalama 7 iş günü içinde de belgeniz tarafımıza iletiliyor. Belgenin orijinali Vietnam’da kalıyor, bize mail ortamında kopyasını iletiyorlar. Biz de aynı şekilde size iletiyoruz. Belgenin örneği aşağıdadır.

vietnam c1 belgesi
Vize onay mektubu (c1 belgesi örneği)

Vietnam C1 Belgesi, vizenizin onaylandığını ve belirtilen tarihlerde arasında da giriş çıkış yapacağınızı taahhüt eder.

Vietnam c1 Belgesi Ücreti Nedir ?

Vietnam c1 belgesi ücreti tek girişli için 90 USD, Çift girişli için 110 USD‘dir. Ödemenizi belge çıktıktan sonra yaparsınız.

Vietnam Vizesi 2020 Pasaporta İşletmek

Vietnam C1 belgemizi temin ettikten sonra, vietnam vizemizi bastırmak için 2 opsiyonunuz var. Arzu ederseniz gitmeden önce Ankara Vietnam Konsolosluğu aracılığıyla vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz. Arzu ederseniz de Vietnam’a vardığınızda havalimanında vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz. Arasında sadece vize işleme ücreti maliyet farkı var. Vietnam vizenizi havalimanında bastırmak isterseniz sadece 25 USD ödüyorsunuz, konsolosluk aracılığıyla işletmek isterseniz 110 USD gibi bir ücret talep ediyorlar. Dolayısıyla bizden bu belgeyi temin eden çoğu kişi vizelerini havalimanında almayı tercih ediyorlar.

Vietnam Vizesi 2020 Havalimanında Nasıl Alınır ?

Vietnam c1 belgenizi temin ettikten sonra bu belgenin çıktısını alıyorsunuz. Bu belgeyle birlikte yanınızda 2 adet 4×6 ölçülerinde biyometrik fotoğraf bulundurmanız kafi. Başka birşeye ihtiyacınız yok. Sorunsuz bir check-in ardından Vietnam’a vardığınızda pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var. Vize ofisine gittiğinizde orda size vietnam vize başvuru formu veriyorlar. Onu doldurmanız gerekiyor. Eğer orda vakit kaybetmek istemiyorsanız formu buradan indirebilir, gitmeden önceden doldurursanız oraya gittiğiniz zaman kazanmış olursunuz. Daha sonrasında ordaki vize yetkililerine pasaportunuzu, vietnam c1 belgenizi, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı ve son olarak doldurduğunuz vize başvuru formunu teslim ediyorsunuz. Ortalama 15-20 dk içinde vizenizi pasaportunuza işliyorlar ve sorunsuz bir şekilde Vietnam’a giriş yapabiliyorsunuz.

Vietnam Vizesi’ni Havalimanında Almak Riskli Mi ?

Vietnam vizesini havalimanında almak riskli değil. Çünkü temin ettiğiniz Vietnam c1 belgesi sizin vizenizin onaylandığını taahhüt eder ve geriye sadece bastırması kalır. Yani oraya gittiğinizde yeni bir vize başvurusu yapmayacağınız için herhangi bir risk bulunmamaktadır.

Çoklu Girişli Vietnam Vizesi 2020 Nasıl Alınır ?

Çoklu girişli Vietnam vizesi, c1 belgesi başvurunuzu yaparken bize belirtmeniz gerekir. Ekstra bir prosedüre gerek kalmadan çoklu girişli vietnam vizesi başvurusu yapabilirsiniz.

Karayoluyla Girişlerde Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Karayoluyla girişlerde vietnam vizesi almak için vizenizi pasaportunuza konsolosluk aracılığıyla daha önceden işletmeniz gerekmektedir. Eğer vizenizi pasaportunuza Kamboçya veya Taylanddaki Vietnam konsoloslukları aracılığıyla işletirseniz daha uyguna mal olacaktır. Oralarda 40 usd işleme ücreti alırken, Türkiye’de daha önce belirttiğimiz gibi 110 usd talep etmektedirler.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ?” üzerine 14 görüş

  1. 15 lık bir beklemenin ardından havalimanında vizemizi aldık. herşey söylediğiniz gibi ilerledi. dürüstlüğünüz ve emeğiniz için müteşekkiriz. sağolun.

  2. harikasınız 🙂 teşekkür mahiyetinde yazmak istedik.. çevremde vietnama gitmek isteyen kişilere sizi tavsiye edeceğim.

  3. Ibrahim bey cok tesekkur ederiz. hersey icin cok sagolun. vietnam vizemizi havalimanında sorunsuz bir sekilde aldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Open chat