Vietnam Vizesi 2019 Yılında Nasıl Alınıyor ? - Vietnamavize.com

Vietnam Vizesi 2019 Yılında Nasıl Alınıyor ?

Vietnam vizesi 2019

vietnam-vizesi-2019
vietnam vizesi 2019

Vietnam vizesi 2019 yılında yine aynı yöntemle alınmaktadır. Prosedürde herhangi bir değişiklik yapılmadı.Vietnam vizesi almak hala kolay. Öncelikle bizimle iletişime geçiyorsunuz.

Vietnam vizesi ücreti 90 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem
Önce Vize, Sonra Ödeme
Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Sizin adınıza Vietnam’da bulunan anlaşmalı acentemiz aracılığıyla ordaki göç idaresine Vietnam C1 Belgesi için başvuruda bulunuyoruz. Bu C1 belgesi aynı zamanda vize onay mektubu olarak geçer. Yani sizin vizenizin onaylandığını taahhüt eder. Bu belge elinizde olması vizenizin çıktığı anlamına gelmektedir. Sadece bastırması kalır. Arzu ederseniz havalimanında arzu ederseniz de dünya üzerindeki herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığı ile bunu yapabilirsiniz.

Vietnam C1 Belgesi için gerekli evraklar ;

  • Pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü
  • Uçak bieti rezervasyonlarınız

Bunları bize iletiyorsunuz ve ardından başvurunuzu göç idaresine yapıyoruz. Ortalama 7 iş günü içerisinde belgeniz elimizde oluyor. Bu belge bize mail ortamında geliyor aynı şekilde biz de size iletiyoruz. Bu belgenin size kopyası yeterli oluyor. Belgenin aslı giriş yapacağınız havalimanına iletiliyor.

Kapıda Vietnam Vizesi 2019

Vietnam c1 belgenizin çıktısını alıp, yanınızda 2 adet biyometrik fotoğraf bulundurmanız kafi. Bu şekilde Vietnam’a uçabilirsiniz. Vietnam’a uçacağınız ülke havalimanında, check-in işlemi esnasında size bu belgeyi soracaklar. Ardından uçağınıza sorunsuz bir şekilde binebilirsiniz. Vietnam havalimanına vardığınızda pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var. Ordaki görevlilerden bir adet vietnam vize başvuru formu alacaksınız. Bunu doldurup pasaportunuzu, vietnam c1 belgenizi, 2 adet biyometrik (4×6) ölçülerinde fotoğrafınızı ordaki vize yetkililerine teslim ediyorsunuz. Ortalama 15-20 dk içinde isminiz okunuyor ve vizeniz pasaportunuzla birlikte teslim ediliyor.

Vietnam Vizesi 2019 Ücreti

Vietnam vizesi ücreti, tek girişli için 90 usd, çift girişli için 110 usd‘dir. Belgelerin teslim süresi 7-10 iş günüdür. Express başvuru yapmak isteyenler için 5 iş gününe düşürülebilmektedir. Express vietnam vizesi ücreti 150 usd’dir.

Kapıda Vietnam Vizesi Riskli mi ?

Vietnam vizesi 2019 yılında da görüldüğü üzere kapıda alınabiliyor. Ancak bir çok kişinin aklında soru işareti oluyor haklı olarak, acaba havalimanında herhangi bir problem olur mu ? Olur da vizemizi alamazsak? Merak etmeyin içiniz rahat olsun. Size temin ettiğimiz bu belge vizenizin onaylandığını taahhüt ediyor. Sizden sizi reddebilecekleri herhangi bir evrak talep etmezler. Ordaki işlem vize kabul işlemi değildir. Sadece var olan vizeler basılır. Bunu konsolosluk aracılığıyla da yapsanız aynı yöntem geçerli. Her türlü bu belge aracılığıyla almanız gerekiyor vietnam vizenizi.

Vietnam vizemizi konsolosluktan bastırmak istesek, nasıl bir yol izlememiz gerek ?

Konsolosluğa telefon etmeniz gerek, ardından vietnam c1 belgenizi, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı ve 110 usd ücreti kendilerine kargolamanızı talep ediyorlar. Banka hesap numarası istediğinizde banka hesap numarası kullanmadıklarını söylüyorlar. Bu durum insanları biraz çekimser kılıyor ve havalimanında almanın daha mantıklı olabileceğini düşünmeye itiyor. Çünkü orda sadece 25 usd.

Vietnama Karayolu ile girmek isteyenler için prosedür nedir ?

Vietnam’a karayolu ile giriş yapmak isteyenler için prosedür ; Vietnam kara sınırında pasaporta vize işleme imkanı tanımıyor. Bu sadece havalimanı için geçerli bir prosedür. Eğer karayolu ile geçiş yapmak isterseniz. Vize onay mektubunuzu (c1 belgesi) temin ettikten sonra herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığıyla vizenizi pasaportunuza işletmeniz gerekir. Vize işleme ücreti havalimanında sadece 25 usd iken, konsolosluklarda fiyat değişmektedir. Türkiye’de daha önce bahsettiğimiz üzere 110 usd, Kamboçya‘da 40 usd, Laos‘ta 25 usd. Vietnam vizesi 2019 yılı konsolosluk ücretleri bu şekildedir. Vizenizi pasaportunuza işlettikten sonra karayoluyla sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere evraksız vietnam vizesi çok kolay alınabilmektedir.

Hemen bize ulaşın, vietnam vizenizi kolay ve hızlı bir şekilde alalım!

Vietnam Vizesi 2019 Yılında Nasıl Alınıyor ?” üzerine 16 görüş

  1. yardımlarınız için çok teşekkür ederim. herşey çok sorunsuz geçti, vietnam bahsettiğiniz gibi gerçekten harika bir ülke.

  2. çok teşekkür ederiz hizmetiniz için. vietnama kolay çok kolay girdik. sadece vardığımız saatte biraz yoğunluk vardı ama başvuru formunu daha önceden ilettiğiniz için orda vakit kaybetmemiş olduk. direk belgeleri teslim edip vizeyi bekledik

  3. valla süpersiniz ! dediğiniz gibi kolayca girdik. dürüst olmak gerekirse içimde kuşku vardı ama siz fazlasıyla güven verdiniz zaten.. o sebeple içim rahat gittik. dediğiniz gibi de rahatça giriş yaptık. teşekkürler.

  4. Ellerinize sağlık!: ) Sandığımdan çok kolay bir giriş oldu. gerekli evrakları teslim ettik ve 10 dk içinde ismimizi seslendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Open chat