Online Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ? - Vietnamavize.com

Online Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Online Vietnam Vizesi

online-vietnam-vizesi
online vietnam vizesi

Online vietnam vizesi başvurusu yapabilir, kolay bir şekilde vietnam vizenizi alabilirsiniz. Vietnam normalde birçok ülkeye e-vize uygulaması sunuyor. Kişiler direk Vietnam’ın vize başvuru sayfası üzerinden bireysel olarak vietnam vize başvurusu yapabiliyor. Fakat Türkiye ve Türkiye gibi risk kategorisinde bulunan ülkeler için e-vize  imkanı sunmuyorlar. bireysel başvuru yapamasanız da bizim gibi bir aracı kurum aracılığıyla online vietnam vize başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz..

Online Vietnam Vizesi nasıl alınır ?

Online Vietnam vizesi başvurusu yapabilmek için öncelikle bizimle bizimle iletişime geçiyorsunuz.

  • İlk olarak izden sadece pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınızı talep ediyoruz. Biletinizi satın almanıza gerek yok. Rezervasyonlarınız yeterli başvuru için. Başvuru aşamasında herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
  • Başvurunuz anlaşmalı olduğumuz kurum aracılığıyla Vietnam’daki göç idaresine iletiliyor.
  • Ortalama 7 iş günü içerisinde mail ortamında Vietnam C1 Belgesi (vize onay mektubu) adında belgeniz düzenlenmiş ve tarafımıza iletilmiş oluyor. Biz de bu belgeyi aynı şekilde size iletiyoruz.
  • Bu belgenin çıktısını almanız yeterli oluyor. Bu belgeyle birlikte 2 adet biyometrik fotoğraf (4×6 ölçülerinde), orda dolduracağınız vietnam vizesi başvuru formu’nu yetkililere teslim ediyorsunuz.
  • Ortalama 15-20 dk içinde vizenizi basıp veriyorlar. Vietnam vizesi hazır. Ardından da pasaport kontrolüne geçiyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Kapıda vietnam vizesi almak riskli mi ?

Hayır. Kapıda vietnam vizesi almak riskli değil. Çünkü siz onaylanmış bir vizenizi havalimaında bastıracaksınız, oraya gittiğinizde yeni bir vize başvurusu yapmayacaksınız. Dolayısıyla herhangi bir riski yok. Herhangi bir konsolosluk aracılığıyla da bastırabilirsiniz. Onların yapacağı iş de aynı. Fakat bastırma ücreti maliyeti farklı. Havalimanında sadece 25 usd öderken, Türkiye’deki vietnam konsolosluğu bu işlem için 110 usd talep ediyor.

Karayoluyla girişlerde vize nasıl alınıyor ?

Karayolu ile girişlerde vietnam vizesi almak mümkün olmuyor. Vizenizi daha önceden konsolosluk aracılığıyla işletmeniz gerekiyor karayolu ile giriş yapabilmeniz için. Bangkong’da olduğunuzu varsayarsak, size c1 belgenizi iletiyoruz ve aynı zamanda Bangkong Vietnam Konsolosluğu’na belgenizi orda bastıracağınıza dair bir fax çekiliyor. Siz de oraya giderek vizenizi pasaportunuza işletiyorsunuz. Ardından karayolu ile sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Hemen bize ulaşın, vietnam vizenizi kolay ve hızlı bir şekilde alalım!

Telefon / Whatsapp : +90 541 210 20 20
Mail : vietnamavize@gmail.com

Online Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?” üzerine 5 görüş

  1. vize başvurumuzu nasıl yapıyoruz ? sadece pasaport fotoğrafı göndermemiz yeterli midir ?

    1. Pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve uçak bileti rezervasyonlarınız kafi. Biletinizi kesin olarak almanıza gerek yok.

  2. online vize başvurusu yapmak istiyoruz. mail adresimden bana ulaşır mısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön