Evraksız Vietnam Vizesi nasıl alınır ? - Vietnamavize.com

Evraksız Vietnam Vizesi nasıl alınır ?

Evraksız Vietnam Vizesi

evraksız vietnam vizesi
evraksız vietnam vizesi

Evraksız vietnam vizesi almak çok kolay! Nasıl yani hiç mi birşey talep etmiyorsunuz sorusu sorulabilir. Biliyorsunuz ki herhangi bir ülkeye vize başvurusu yaparken sizden bir takım evraklar isteniyor. Uçak bileti, hotel rezervasyonlarınız, seyahat sigortanız, banka hesap dökümünüz, sgk dökümünüz gibi zorlayıcı evraklar talep ediliyor. Mesela çoğu ülkeye eğer işsizseniz vize alma ihtimaliniz olmuyor. Çalışıyor olsanız bile banka hesabınızda yeterli bir miktar para yoksa yine red yiyorsunuz. Evraksız vietnam vizesi başvurusu yaptığınızda bu tarz stresler yaşamıyorsunuz. Çünkü sizden herhangi bir evrak talep etmiyoruz. Vietnama vize başvurusu sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Evraksız Vietnam Vizesi için hangi evraklar gerekiyor ?

Dediğimiz gibi evrak gerekmiyor. Fakat en azından pasaportunuza ihtiyacımız var : ) Pasaportunuzu fiziksel olarak göndermenize gerek yok. Tüm bilgiler net okunacak şekilde fotoğrafını çekip göndermeniz kafi. Aynı zamanda hali hazırda bir uçak bileti rezervasyonunuz varsa onu da iletebilirsiniz.Satın almak zorunda değilsiniz. Hotelinizi de sizin adınıza göstermelik olarak rezervasyonunuzu biz ayarlıyoruz. Yani dediğimiz gibi sizi strese sokacak hiç bir talepte bulunmuyoruz. Ödemenizi bile belgeniz çıktıktan sonra yapıyorsunuz.

Evraksız Vietnam Vizesi başvuru süreci nedir ?

Evraksız vietnam vizesi başvuru süreci şu şekilde işliyor ; sizin adınıza Vietnam C1 Belgesi temin ediyoruz. Bu belge vizenizin onaylandığı anlamına gelmektedir. Bu belgenin diğer bi adı da vize onay mektubudur. Sizin adınıza Vietnam’daki göç idaresine vietnam vizesi başvurusunda bulunuyoruz. ortalama 7 iş günü içinde sizin adınıza Vietnam C1 Belgesi düzenlenmiş ve mail ortamında tarafımıza ulaşmış oluyor. Biz de aynı şekilde bu belgeyi tarafınıza mail ortamında iletiyoruz.Yani bu açıdan dünyanın neresinde olduğunuzun çok da bir önemi yok.

Online Vietnam Vizesi

Online vietnam vizesi size yer açısından da esneklik tanıyor. Evraksız vietnam vizesi için Türkiye’de olmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Dünyanın herhangi bir ülkesinden vize mail veya whatsapp aracılığıyla yazmanız kafi.


İletişim bilgilerimiz :
Mail: vietnamavize@gmail.com
Telefon & Whatsapp :  0541 210 20 20
Dilerseniz iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evraksız Vietnam Vizesi ücreti nedir ?

Tek girişli : 90 USD, Çift girişli : 110 USD, Express : 150 usd

Not : 25 USD’de havalimanında bastırma ücretiniz var. Bunların dışında harici bir masraf yok. Ödemenizi kredi kartı veya havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Önce vizenizi alırsınız, daha sonrasında ödeme yaparsınız!

Evet. Vizeniz çıkmadan ödeme yapmazsınız. Vietanam C1 Belgeniz elinize ulaşır, ardından arzu ederseniz konsolosluğu arayarak belgenin geçerliliğini teyit edersiniz. Sonrasında ödemenizi yaparsınız.

Evraksız Vietnam Vizesi pasaporta işleme süreci

Sizin için temin ettiğimiz Vietnam C1 belgesinin çıktısını almanız yeterli. Bu belgeyle birlikte Vietnam havalimanına vardığınızda pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var. Vize ofisine giderek pasaportunuzu, Vietnam C1 belgenizi, 2 adet biyometrik fotoğraf, orada dolduracağınız vietnam vize başvuru formunu ve 25 usd vize işleme ücretini yetkililere teslim ediyorsunuz. Ortalama 15-20 dk içinde adınızı sesleniyorlar. Sonrasında pasaport kontrolüne girip, sorunsuz bir şekilde Vietnam’a giriyorsunuz.

Diğer bir yöntem de konsolosluk aracılığıyla vizenizi işletme yöntemi. Dünya üzerindeki herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığıyla vietnam vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz. Türkiye’deki Vietnam konsolosluğu aracılığıyla vizenizi işletmek isterseniz sizden 110 USD talep etmektedir. Arada ciddi bir maliyet farkı bulunduğu için bizden bu belgeyi talep eden müşterilerimiz vizelerini havalimanında almayı tercih etmektedirler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Open chat