Dubai Vizesi Nasıl Alınır ? - Online E-vize Başvurusu - En Kolay Yöntem

Dubai Vizesi Nasıl Alınır ?

Dubai vizesi ücreti 115 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem

Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Dubai Vizesi Hakkında

dubai vizesi nasıl alınır
dubai vizesi nasıl alınır

Vietnamavize.com olarak artık Dubai vizesi hizmeti de vermeye başladık. Covid-19 önlemleri dolayısıyla seyahat kısıtlamaları bulunan Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) artık kısıtlamaları kaldırdı. Dubai vizesi’ni de Vietnam vizesi gibi online başvuru yaparak e-vize şeklinde temin edebilirsiniz. Başvuru yapmak oldukça kolay.Sadece pasaportunuzun ilk sayfası ve biyometrik fotoğrafınızı taratıp bize +90 541 210 20 20 WhatsApp hattı üzerinden veya vietnamavize@gmail.com mail adresi üzerinden göndererek başvurunuzu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Vize İstiyor Mu ?

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) vize yönetmeliğine göre, Umuma mahsus (Bordo) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai seyahatleri öncesinde Dubai vizesi almaları zorunludur. Hizmet (Gri) ve, Husui (Yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşuluyla Dubai vizesi almalarına gerek yoktur.

Dubai Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Dubai vize, e-vize olarak kolay bir şekilde başvuru yapabildiğiniz bir vize türüdür.

Dubai Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

1 – Pasaportunuzun ilk sayfasının taranmış hali

2 – Biyometrik ölçülerde çekilmiş olan fotoğrafınızın taranmış hali. (Arka planı mutlaka beyaz olmalı.)

Bu belgeleri tarafımıza WhatsApp veya Mail üzerinden tarafımıza iletmeniz yeterli olmaktadır.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Dubai vizesi başvuru süreci 3-4 iş günüdür. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra vizenizi tarafınıza e-mail olarak iletmekteyiz. Vizenizin çıktısını almanız yeterli olacaktır.

Dubai Vizesi Ücreti Nedir ?

29 Gün (Tek Girişli) Dubai Vizesi115 USD

Not : Ödemeleri banka havalesi olarak kabul ediyoruz. Tüm işlemlerimiz faturalandırılmaktadır.

90 gün süreli tek giriş ve çoklu girişli vize için WhatsApp veya Mail aracılığıyla tarafımızdan fiyat alabilirsiniz.

Dubai Vizesi Hususunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Vize başvurusu yapabilmeniz için pasaportuzun geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır.
  • Vize başvurusu seyahat tarihinizin en geç 7 gün öncesinden gerçekleştirilmelidir.
  • Vize başvurusu yapılırken mevcut bir Birleşik Arap Emirlikleri vizeniz bulunmamalıdır. Aksi durumda başvurunuzu otamatik olarak reddedilecek ve başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir.
  • Sahip olunan vize süresi içinde ülkeden ayrılınmaması durumunda 1800 USD cezai işlemin yanısıra sonrak vize başvurularında olumlu sonuç alınamayacaktır.
  • E-vize çıktısı seyahat esnasında mutlaka yolcu beraberinde bulunmalıdır. Uçağa binerken ve varış noktasında kontrol edilecektir.
  • 18 yaşından küçük kişilerin seyahati esnasında ebeveynlerinden biri yanında değilse, seyahate katılmayan ebeveynin noter tasdikli muvafakatnamesine ihtiyaç duyulacaktır.

Vietnamavize.com Kimdir ? Size Nasıl Güvenebiliriz ?

Vietnamavize.com olarak Bursa merkezli bir firmayız. İşlemlerimiz resmi ve faturalıdır.2016 yılından beri Türk vatandaşları için Vietnam vizesi hizmeti veriyoruz. 2021 yılı itibariyle de Vietnam vizesinin yanında Dubai vizesi hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız.

Bizi Kimler Tavsiye Etmiş ?

Ünlü gezginler Vietnam Vizesi için bizi tercih etti.

Ünlü gezgin – youtuber  Emre Durmuş gittiği ülkelerin vizelerini anlatırken, bize de yer vermiş. Kendisi aracılığımızla Vietnam’a nasıl vize aldığından bahsetmiş. Videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ünlü gezgin – youtuber  Yırtık Pantolon youtube kanalında aracılığımızla nasıl vize aldığından bahsetmiş ve açıklama kısmında da bilgilerimizi paylaşmış. Videosuna burayatıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ünlü gezgin – youtuber  İbrahim Akyüz youtube kanalında aracılığımızla nasıl vize aldığından adım adım bahsetmiş.Videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ünlü gezgin – youtuber  Ensar Sevindik youtube kanalında aracılığımızla nasıl vize aldığından bahsetmiş ve açıklama kısmında da bilgilerimizi paylaşmış. Videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en ünlü gezi bloggerı, yoldaolmak.com‘un sahibi Kemal Kaya‘nın tavsiyesini buradan okuyabilirsiniz.

@vietnamavize instagram hesabımızı inceleyerek bizim aracılığımızla vize temin etmiş müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Open chat