Vietnam vizesi nasıl alınır ?

vietnam vizesi
vietnam vizesi

Vietnam vizesini almak zor mu ?

İnternet üzerinde, daha önce Vietnam’a gitmiş kişiler internet üzerinde vietnam vizesi ile ilgili deneyimlerini paylaşıyorlar ve almasının gerçekten çok zor olmasından bahsediyorlar. Kısmen doğru ki konsolosluk aracılığıyla başvurularda vietnam vizesinin alınması gerçekten zor.  Ama Vietnam’a vize almanın tek yolu bu değil. Vietnamda bir seyahat acentesinin size sponsor olmasıyla da kolay bir şekilde vietnam vizesini alabiliyorsunuz. Sponsorluk;  turizm firmasının oradaki konsolosluğa sizin Vietnam’a tamamen turistik amaçlı geldiğinizi bildiriyor. Bunun karşılığında  vize onay mektubunu alıyor ve size iletiyor.  Siz de Vietnam’a vardığınızda havaalanında bu belge ile çok kolay bir şekilde vizenizi alabiliyorsunuz.

Vietnam vizesini almanın en kolay yolu “vize onay mektubu” (visa approval letter)

Vietnamavize.com olarak Vietnam’da faaliyet gösteren yerel bir turizm acentesinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Bize vize için başvuran kişilerden sadece pasaport bilgilerinin fotoğrafını talep ediyoruz, Ekstra herhangi bir evrak talep etmeden  başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. 7-10 gün içinde size vize onay mektubunuzu  (visa approval letter ) mail yoluyla iletiyoruz. Vietnam’a vardığınızda havaalanında bulunan konsolosluk yetkilileri size  vietnam vizesi başvuru formu veriyorlar. Vietnam vize başvuru formunun içeriği kişisel bilgileriniz, nerde kalacağınız, vietnama ne amaçla geldiğiniz gibi bilgiler. Bununla birlikte size göndermiş olduğumuz vize onay mektubunu, 2 adet biyometrik fotoğrafla birlikte yetkililere teslim ediyorsunuz, yoğunluğa göre 15 dakika içerisinde  adınızı sesleniliyor ve vizeniz hazır! Vietnam vizenizi bu kadar kolay bir şekilde almış  ve ülkeye girmiş oluyorsunuz.

Vize onay mektubunun  maliyeti  ne kadar ?

Ücret 100 $’dır. Ancak ödemeyi, belgeniz çıktıktan sonra yaparsınız. %100 risksiz ve garanti bir şekilde işlem yapmış olursunuz.

Daha önce bizden vietnam vize onay mektubu almış kişilerin yorumlarını buraya tıklayarak, vietnam hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Hemen iletişime geçin, vize işlemlerinizi başlatalım.

İletişim bilgilerimiz :

Mail: vietnamavize@gmail.com

Telefon & Whatsapp :  0541 210 20 20

Dilerseniz iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

11 thoughts on “Vietnam vizesi nasıl alınır ?

 1. merhabalar, önce tayland’a ardından da vietnam’a geçmek istiyorum. bu c1 belgesini kullanarak bu şekilde de vize mi alabilirmiyim sorun olurmu?

  1. merhaba arif bey, tabiki c1 belgesini kullanarak ülkeye giriş yapabilirsiniz. yalnız hava yolu ile girmeniz gerekiyor. çünkü vizenizi havaalanında alacaksınız.

 2. 1 haziranda vietnama gideceğim, c1 belgesi için şimdi başvuru yapsam o zamana yetişir mi ? ve ücreti ne kadar ?

  1. merhaba nurşen hanım,
   elinizde vize onay mektubunuz olduktan olduktan sonra hiç bir riskiniz yok. sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.

 3. Merhaba ben C1 vizesi almak istiyorum fakat Otel Rezervasyonu yapmak istemiyorum en fazla 2 hafta kalacak bana vize çıkar mı amacim turist olarak gezmek şimdiden teşekkür ederim

  1. şu ana kadar olumsuz sonuç almadık, başvurularda. sorunsuz bir şekilde alabiliriz vize onay mektubunuzu.

 4. çok teşekkür ederim. herşey için, sorunsuz bir şekidle giriş yaptım herşey bahsettiğiniz gibi kolay oldu!! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir